Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Op de pc het account van mail kiezen en onder advanced het aantal dagen invoeren dat je wilt dat de mails op je server blijven staan
Goedemiddag,
Mijn nieuwe Xperia werkt helemaal super en alles werk ook, alleen ik word een beetje kriegel van de mailbox.
Kan gewoon verzenden en ontvangen met mijn hetnet pop3 account die ik ook gebruik op m`n pc met outlook, bij mijn vorige telefoon haalde de telefoon de nieuwe e-mail van de server en liet deze staan en deze bleven net zo lang in het postvak zitten totdat ik outlook opstartte en daarmee de server leeghaalde. Als ik dan weer synchroniseerde met mijn telefoon dan was op de telefoon het postvak leeg.
Nu blijven de mails die de telefoon opgepikt heeft in het postvak in staan terwijl outlook ze ook al opgehaald heeft en als ik op de webmail kijk zijn de berichten daar dus ook weg.
Hoe kan ik de berichten uit postvak in (automatisch) verwijderen op mijn telefoon zodra outlook de berichten van de server heeft opgehaald ?
Gaat om een Xperia Z2.