Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Misschien moet je de filmbestanden eerst converteren en samenvoegen naar avi of MP4 op je pc.
Er zijn tal van pc programma’s die dat in een handomdraai kunnen.
Ik ben nu bezig met converteren naar avi. Gaat het samenvoegen dan automatisch of moet dat handmatig gebeuren ? Hoe dan ? Over ca 2 uur weet ik meer.
Kijk even naar de link of zoek op Google door Hier te klikken.
https://www.duken.nl/forums/topic/32887-van-video_ts-naar-avi-converteren/
Okay gizmobinky met deze onfo moet het lukken. Vanavond verder. Je hoort van mij.
Groet loep
Okay met Free Video Joiner lukt het allemaal !
Bedankt voor je suggesties.
Groet Loep
Op mijn Windows pc heb ik een aantal films staan die daar o.a. met VLC probleemloos afspelen.
De inhoud van de filmmap is een aantal VTS bestanden ( 01_1 t/m -5): Als ik op de hoofdmap klik spelen deze zonder haperen achter elkaar de film af in Windows
In Android echter als ik op de filmmap klik begint de film niet af te spelen ,maar opent de map en zijn de VTS mappen zichtbaar. Op de eerste map , VTS-01-1, klikken doet de film starten, maar……. in plaats van dan alle mappen af te spelen gebeurt dat alleen met de eerst map en stopt de film. Nu moet map VTS-01-2 geactiveerd te worden enz enz.
Hoe krijg ik het nou in Android voor elkaar om de film in een keer af te spelen ??????
Ik heb een Android 5 tablet en een Android 4 mediaspeler voor het afspelen op de tv. Afspelen doe ik met de VLC speler en de MX speler.
Groet Loep