Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Heb je al geprobeerd om 3D gallery te verwijderen via toepassingen?
Ik heb zelf de originele verwijderd via root explorer en Quickpic vanuit de market gehaald.
Deze laad sneller en draait niet op de achtergrond mee, en groot voordeel is dat je je foto's beter kan organiseren vanuit de app.
AW Forum Queen voor het leven
Je kan ook ff Titanium Backup installeren, daar zal die ook wel tussen de apps staan. Misschien onder 3d gallery of gewoon gallery, anders onder de procesnaam van com.cooliris…. Als je daar dan op klikt in TB kun je 'm uninstallen en dan moet hij goed weg gaan. Quickpic is zeker een aanrader, werkt veel beter dan die 3d gallery.
Ik ben ook overgestapt van 3D gallery naar Quickpic.
Ik had met 3D gallery het probleem dat op een gegeven moment nieuwe foto`s niet meer getoond werden.
Ok heb nog steeds geen oplossing voor mijn cooliris probleem gevonden, en heb ook geen idee hoe ik hem kan verwijderen, dit kan bij mij niet via de normale manieren. Maar ik ben wel overgestapt naar Quickpic en ik moet zeggen dat deze inderdaad een stuk beter en vooral sneller is dan Gallery 3D. Thx voor de comments!
Hi!!
Gisteren heb ik de applicatie Gallery 3D uit de market gedownload na een tip van een maatje van me. Dit omdat de gallery die ik eerst had (stock) heel traag laadde. Deze app is denk ik een upgrade van de gewone gallery. Nou heb ik sinds vandaag helemaal geen gallery meer(zo lijkt het), het icoon in de appdrawer is veranderd naar een standaard android-icoontje met het onderschrift com.cooliris.media . Als ik dit icoon aanklik krijg ik eerst een force close van dit proces(com.cooliris.media.gallery), en vervolgens start WEL gewoon de gallery op. Ik heb geprobeerd om de app gallery 3d te verwijderen maar dit blijkt (via de gangbare manieren, bv uninstaller, market, enz) onmogelijk te zijn.
Ik heb ook geprobeerd om het proces te stoppen en vervolgens de map Android/data/com.cooliris.media te verwijderen, maar dit heeft ook geen effect gehad. Nou heb ik al heel wat research gedaan en heb gezien dat meerdere mensen dit probleem hebben/hadden, maar tot mijn grote frustratie eindigt elke vraag met nog meer vragen.
Ik draai Cyanogenmod 7.0.3, Amon-ra 2.0.1, Simple2Ext en heb sinds gisteren ook LauncherPro in gebruik genomen. ADW launcher staat gewoon nog te draaien op de achtergrond, ook deze krijg ik niet weg.
Note: ALTIJD na een reboot en eventjes nadat Launcher Pro al is opgestart, krijg ik een zwart scherm (paar seconden) en dan een force close van Launcher pro. Als ik op ‘wachten’ druk doet hij het daarna gewoon weer naar behoren.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen hiermee!!
Bij voorbaat dank!
Michiel