Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Hmm ben ik nou de enige met dit probleem? :eek:
Zou het stof of andere shit op de contacten kunnen zijn? Ik zou het anders ook niet weten.
Lijkt me voer voor 'n techie…?
Sent from my LG GW620 using Tapatalk
Zou inderdaad stof kunnen zijn.
Probeer eens andere SD kaart erin te doen, en zie of deze dezelfde kuren vertoont.
Indien ‘ja’; belletje naar HTC i.v.m. garantie e.d.
Indien ‘nee’; problem solved
Gr, Laurens
Hallo Comtech,
Ik heb ergens gelezen dat hier meer gebruikers last van hebben,vooral diegene die de laatste firmware hebben.(1.72.405.31.32).
Deze firmware update is ook terug getrokken door htc.Nu maar wachten op een nieuwe update.
gr.langen
Hier het bericht:
Happening to more people everyday this is, theres already a thread in the accessories sub-forum. There is no fix for this problem, the card is corrupt, as far as i am aware no one has managed to recover any files. HTC have confirmed this is a problem caused by the recent update, and are issuing replacement SD cards if u give them a call. The actual phone is fine, its just the card that has died and a replacement card seems to do the trick, no one has reported problems since replacing the card.
Not everyone with this problem have whatsapp and astro file manager btw.
en deze
datum: 14 februari 2011
Hallo allemaal!
Sinds een paar dagen heb ik ook dit probleem met mijn DHD
De micro SD card 8gb van samsung is zowel op de telefoon als ook op de pc onherkenbaar.
Vandaag ben ik naar de bellcompany terug gegaan daar hadden ze gebeld met htc en die zijden dat het door whatsapp komt. Het probleem word volgens hen veroorzaakt door software van een 3e partij daarom willen ze mij niet helpen. Er werd verteld dat ik maar contact moest zoeken met whatsapp voor een oplossing….
Kan dit zomaar?
Ik heb immers geen waarschuwing van htc gehad dat whatsapp problemen kan veroorzaken aan mijn SD card.
misschien kun je er iets mee,succes
Ik had het probleem ook, mijn sd kaart is 2 weken geleden vervangen en nu krijg ik net weer dat bericht dat mijn sd kaart onveilig is verwijderd. Mijn telefoon lag hier gewoon op de keukentafel niets te doen! De apps waar jullie het over hebben, heb ik er niet op staan. Heel vervelend.
Hetzelfde probleem met SD card. Ik heb een nieuwe SD 32 GB er in gedaan en telefoon begint te zeuren, applicatie kon niet opslan, fotos ook en continu melding dat card niet aanwezig is. Nou heb ik andere besteld classe 4 en hoop ik dat probleem opgelost is. P.S. Originele 8 GB had ik niet probleem.
Ik heb het probleem ook…had er een 32 gig kaartje in, maar volgens mij is ie zo dood als…tja….de computer kan hem niet lezen via de kaartlezer.
Ik ga ook maar een 8 gig kaartje erin doen, is klasse 4 goed?
Ik heb het probleem al heel lang niet meer, in iedergeval niet meer sinds de update naar 2.3.3 gingerbread.
Heb zelf een 8gb kaart maar wil het liefst ook een 32gb maar of dat kan?
Werkt de class 4 8 gb kaart wel goed ? Want mijn sd kaart werkt ook niet..
Laatste dagen valt geregeld mijn SD kaart uit.

Dat wil zeggen hij zegt ineens als ik mijn telefoon weer gebruik dat de sd kaart onveilig is verwijderd terwijl ik er niet heb aangezeten ofzo.
Opnieuw opstarten helpt niet.
Alleen de sd kaart eruit en erin doen helpt.
Nu wil ik dit niet te vaak doen want heb het idee dat het klepje dat niet overleeft
Hij kraakt en kiert nu al
Wie heeft dit probleem ook en een eventuele oplossing?
Sent from my Desire HD using Tapatalk