Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Ff kijken dan heb nu 2.29.405.2.
Deze was een paar weken geleden ook al te downloaden in een ruu
hallo ik kreeg net weer een berichtje dat er weer een update is.
deze keer istie 4,82 mb.
weet er al iemand meer van deze update ik heb hem hier op forum nog niet voorbij zien komen.
en kantie op een geroot toestel.
ik las net op the frontpage iets van de update en een geroot toestel dat het niet kon maar is dat voor de desire of de hd.
ik hoor het nog wel.
de grtjes all
persoonlijk geen verschil gemerkt, behalve dan dat het sliden tussen de homescreens soepeler gaat met de trackbal; maar dit was ook al opgemerkt in een van de reacties op de frontpage
Pennottie;73065
persoonlijk geen verschil gemerkt, behalve dan dat het sliden tussen de homescreens soepeler gaat met de trackbal; maar dit was ook al opgemerkt in een van de reacties op de frontpage
ben helaas mn root kwijt, was er trouwens nog vergeten bij te vertellen; als je zo'n RUU draait ben je ook je root kwijt. Hij is dan dus echt helemaal origineel en klaar voor eventuele 2.3 update maar je kan natuurlijk ook nog even wachten totdat er een 2.3 custom rom uitkomt
Deze update van plus minus 4 MB heeft naar mijn idee niet veel gewijzigd, in ieder geval, er is mij eigenlijk niets merkbaars opgevallen.
Enig nadeel is dat ik het idee heb dat mijn batterij nu NOG sneller leegloopt? Dat zou wel enorm balen zijn want dan ga ik het niet eens redden tot het eind van de dag. Ik hoop wat dat betreft dat Gingerbread echt een flinke batterij verbetering met zich meebrengt!
Same here, maar hoop niet dat de batterij nu nog sneller leeg gaat zoals Sleehond zegt. Dan gaat het usb-kabeltje overal mee naartoe.
Wanneer wordt de 2.3 precies verwacht?
Ik kan de update helemaal niet installeren, ik krijg dan een rode driehoek met een uitroepteken er in :S
Ik heb alles terug gezet naar de fabriek instellingen maar dan krijg ik nog steeds die rode driehoek
weet iemand misschien hoe je dit kan oplossen? want zonder deze update kan je ook niet de update van 2.3 krijgen als die uitkomt.
alvast bedankt
Hallo allemaal.
Ik heb zojuist een nieuwe systeem update gehad voor mijn HTC Desire, ben gewoon via instelling, dan over de telefoon, en dan controleren op update, ik kreeg toen een melding, er is een update beschikbaaren heb deze toen opgehaald via alleen wiffie, nu is mijn software versie 2.29.405.5
Ik heb geen problemen ondervonden met de update ophalen, sterker nog, mijn telefoon is nu sneller, en ik had bijna 6 mb meer intern geheugen.
Groetjes Hans uit Brunssum.