Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Mooi en dan hopen dat zsm een custom rooted rom komt op basis van de stock gingerbread met a2sd+ zonder verdere tweaks….
heb persoonlijk voorkeur aan stock rom, maar dan wel rooted en a2sd+ dus…..zal wel leedroid gaan worden hoop ik
Alle huidige gingerbread custom roms hebben toch tevel flaws en unstabiliteit imo
Iemand nog nieuws?
Ik zou het toch wel leuk vinden als deze nu dit weekend komt.
Samsung Note geek,
Note 2,3,4,4, de 5 de 8 de 9 en nu de Note 10+. Het liefst elk nieuw model meteen….
roymeer;184086
Iemand nog nieuws?
Ik zou het toch wel leuk vonden als deze nu dit weekend komt.
Gisteravond een melding op m'n Desire HD gekregen dat er een update beschikbaar is. Ik heb zonet Android 2.36.405.8 geïnstalleerd. Eens kijken oftie het een beetje doet.
Rick
Hier nog niks op de Desire.
Wacht wel af, het zal nog wel ff duren tot de update er is.
Samsung Note geek,
Note 2,3,4,4, de 5 de 8 de 9 en nu de Note 10+. Het liefst elk nieuw model meteen….
Update: 30.06.11
Hi all- We're excited to share that we are testing our build of Gingerbread for HTC Desire and will start doing quality assurance for it this week. When we have an update on availability we'll post another announcement. Thanks for your patience.
Bron: HTC UK
Wat een dikke zever van HTC, met custom-roms beschik je over al de functionaliteiten. zijn de “onafhankelijke” programmeurs dan beter dan die van HTC zelf????
I can't get it…
Ja en nee. Ja in de zin dat ze het al voor mekaar hebben.
En nee. HTC wil dat alles vlekkeloos werkt. Hun Sense schil moet naadloos aansluiten. En bugs zijn een grote no-no. Iets wat in custom roms snel vergeven word.
Daarbij MOET je voor de huidige gingerbread custom roms MET sense 3 wel geroot zijn, niet vanwege het uberhaubt kunnen flashen maar je hebt meer ruimte nodig op een partitie wil je alles kwijt kunnen. Dus htc heeft echt wel moeten brainstormen hoe ze alles weg kunnen schrijven zonder dat je meteen met een vol geheugen zit en geen app meer kan installeren.
De update van de HTC Desire naar Android Gingerbread begint waarschijnlijk eind volgende week. In de update worden applicaties als Facebook verwijderd om hem passend te maken. De systeempartitie is te klein voor een volledige update.
De partitie die in de Desire is gereserveerd voor Android en de schil Sense is te klein, zegt een insider tegen Tweakers.net. Bij recentere smartphones is de partitie groter gemaakt, zodat die wel met gemak Android Gingerbread, Sense en alle bijbehorende applicaties kan bevatten.
Bij een upgrade die via de desktop loopt, kan de grootte van de systeempartitie worden aangepast, maar HTC heeft de infrastructuur niet meer om updates via de desktop te laten lopen. Over-the-air kunnen partities niet worden aangepast. HTC zal nu applicaties als Facebook en Twitter verwijderen, zodat de update wel op de partitie past. Het zal daarbij gaan om apps die downloadbaar zijn in downloadwinkel Android Market. De update begint waarschijnlijk volgende week, laat de insider weten. Er moet groen licht komen van het engineersteam uit het Verenigd Koninkrijk.
HTC beloofde in februari een update voor de Desire, maar HTC liet deze week weten dat de update er niet zou komen. Vervolgens kwam niet veel later het bericht dat de update er toch zou komen. De insider, die Tweakers.net vaker van juiste informatie heeft voorzien, noemt de rommelige communicatie een ‘pr-fuck-up’.
Bron: Tweakers.net