Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Om al je data verbindingen uit te zetten gebruik hiervoor apndroid is een gratis applicatie te vinden in de market.
Welk programma is dit?
Kan ik in dit geval Vodafone Blox uitschakelen? en op een WiFi verbinding verder internetten?
Bedankt
apndroid zet je in een keer al je data mee uit. werkt prima voor mij in frankrijk
Oke, maar kun jij dan nog wel internetten via een lokale WIFI verbinding?
natuurlijk kan dat het programma schakelt alleen de telefoon internet uit. sms, bellen en alle andere dingen werken nog wel. alleen telefoon internet niet meer.
Ik heb mijn databundel laten blokkeren bij Vodafone, achteraf was bovenstaande app. natuurlijk veel makkelijker geweest…
Maarja ik kreeg mijn android 2 dagen voor mijn vakantie en was nog niet zover in het ontdekken van al die apps
hallo,
ik heb het zelfde probleem, nu heb ik op google al zitten zoeken maar ik vind niet echt een directe link enkel bij de APNdroid 2.0 daar vind ik een link op googlecode
daar heb ik een .apk bestand kunnen downloaden maar ik vind niet goed hoe ik deze op mijn HTC moet installeren, kan iemand me helpen?
Alvast bedankt!
Niet moeilijk doen. Gewoon in de market opzoeken.
Sterker nog, roaming van data staat standaard uit in Android. apndroid is volgens de meeste dus ook niet nodig. was vorige week in Duitsland en roaming stond uit, kon dus ook geen mail ed. ophalen, tenzij ik expliciet roaming aan zette.
Hallo,

Binnenkort ga ik naar Spanje op vakantie en wil geen onvoorziene kosten hebben met betrekking tot internet via vodafone e.d
- Hoe kan ik het internet uitschakelen?
- Kan ik wel gratis via een AP in Spanje verbinden en internetten zonder dat het internet van vodafone is ingeschakeld? (uiteraard heb ik hier inloggegevens voor)
Bedankt..!