Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Er is geen manier om dit terug te krijgen weg is weg, de sensation heeft wel een tijdje een probleem gehad dat na een restart de snelkoppelingen enzo weg waren maar dit is al in een update verholpen was nog met gingerbread 2.3.3.
Mijn telefoon draait op android 4.0.3 met sense 3.6, nieuwere versie is er volgens mij niet. Snap nog steeds niet hoe alles kon verdwijnen, maar heb alles maar weer handmatig teruggezet
Nee klopt nieuwere is er niet en komt er 95% kans ook niet meer, maar het is een vreemd probleem laten we hopen dat het bij 1 incident blijft.
Ik wilde vandaag even een andere simkaart proberen (van een kennis, problemen met 3g, en wilde weten of probleem in zijn simkaart of toestel zat). Simkaart van kennis deed het goed in mijn telefoon, hierna mijn eigen simkaart weer terug gezet, toen begonnen de problemen. Na opnieuw opstarten waren alle snelkoppelingen en widgets, ect weg op de homescreen. Telefoon meerdere malen opnieuw opgestart, nogmaals andere simkaart gewisseld, maar komt niets meer terug. Alle apps doen het gelukkkig nog wel, ook contacten, whatsapp en sms is er allemaal nog Hoe komt dit? en is er nog een manier om mijn homescreen indeling weer terug te krijgen?