Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Misschien heb je hier wat aan:
http://www.androidworld.nl/forum/htc-wildfire-s/20917-help-beeldscherm-stuk.html
Ik ben bang dat je toch zelf zal moeten betalen…
Hoi Sjors,
Ik had mijn Wildfire via HTC op laten sturen voor reparatie, dit was op zich een goede service van HTC. Want mijn gsm werd keurig door een koerier opgehaald en dit kostte mij helemaal niks.
Alleen het repareren viel mij vies tegen…schrik niet:
238 euro
Ik heb het opgegeven bij mijn inboedelverzekering en het toestel bij de reparatie service gelaten(dan kostte me het mij verder niets) en een gloed nieuwe gekocht. Welke een bedrag was vorig jaar onder de 238 euro.
Succes verder!
Je kan het zelf ook proberen door de scherm te bestellen, maar er zijn blijkbaar 2 verschillende versies van de digitizer van htc wildfire s. Zo kreeg ik het te horen. Maar hoe het verder zit, daar heb ik geen idee.
Kijk hier eens ReplaceDirect.nl - Accu's, Adapters, Onderdelen en Accessoires
Beste allemaal,
Vanmiddag voor het trainen leg ik mijn broek, met mobiel erin, over de stoel, maar de broek glijd van de stoel. Ik pak mn mobiel, haal m uit het hoesje en wat blijkt. 3 grote strepen en alleen de linkerkant van mn touchscreen doet t nog maar.:cry:
Ik ben dus rond aan het kijken hoeveel dat kost om het te laten maken. Maar kan ik dit niet bij de verzekering terug proberen te krijgen of bij de winkel waar ik mijn mobiel vandaan heb of beter nog waar ik mijn hoesje gekocht heb, die mijn mobiel moest beschermen tegen barsten of wordt t toch zelf betalen?
Weet iemand hoe duur dit ongeveer is, waar je je mobiel het best kan laten maken, en waar je eventueel de kosten kan verhalen?
Met vriendelijke groeten
Sjors