Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Dank je, dit was ik ook tegen gekomen, maar was helaas niet de oplossing.
1/9: @gizmobinky: Blijkbaar toch wel de oplossing, het werkt weer. Vreemd dat het alleen na een paar dagen goed ging werken (had de desbetreffende app aangevinkt laten staan).
Hallo,
Ik heb de widget “ Beautiful Widgets” op mijn G6 staan, maar zowel het weer als de klok wordt niet automatisch bijgewerkt. Ook nog een paar andere apps geprobeerd met een soortgelijke functie, maar ook deze hebben dezelfde problemen. Ik heb al diverse Android toestellen gehad, maar dit probleem nog nooit gehad. De originele widget van Huawei wekt wel, maar deze vind ik niet fraai.
Waarom werkt het niet op dit Huawei Toestel?