Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Hoi,
Ikzelf heb dit ook al vaak gehad. Bij mij zijn het vaak bijlages bij mails. Dus tijdens het openen wordt ook het scherm donkerder en voor de rest gebeurt er niets. Indien iemand een oplossing heeft dan hoor ik het graag
Staan de bestanden toevallig op een extern kaartje. Dan zou ik daar de oorzaak zoeken. Zeker als bestanden op het lan op dat moment wel worden geopend.
Herkenbaar, ik ben ook maar opgehouden om iets vanuit de(een) verkenner te willen openen.
Ik open het programma waarmee ik iets wil uitvoeren en van daaruit open ik het bestand.
Gister nog even aan het proberen geweest en alleen mp3 kon ik zo openen vanuit de “ES file Explorer”, de rest video plaatjes en boeken niet.
Hoi,
Media staat niet op extern kaartje, vanaf Lan wordt alle media geopend.
Ervarin nu met android 4 is dat tot nu toe alle media weer vanuit ES file explorer wordt geopend.
Nu plots veel te traag wifi.
Zal nog een apart topic voor openen.
Hallo Forum,
Om media (fotos, filmpjes e.d.) te openen kan je vanuit de “ES file Explorer” in de daarvoor bestemde mappen de fotos e.d. opzoeken en openen.
Om bv. een foto te openen ‘klik’ je op het betreffende item.
Nu komt er een pop-up scherm met de vraag “Actie voltooien met” met daaronder een keus aan applicaties die daarvoor geïnstalleerd zijn.
Een keus (klik) hieruit opent het media item.
Daaronder kan je ook nog aanvinken of je applicatie daar standaard voor wil gebruiken.
Het volgende doet zich regelmatig voor.
Het pop-up scherm “Actie voltooien met” komt niet tevoorschijn en het item wordt niet geopend.
In plaats daarvan wordt het scherm donkerder en verder gebeurt er niets (meer).
Een media item vanuit mijn netwerk (de Tab “LAN” in ES File Explorer) openen gaat dan toch zonder problemen.
Ook de mogelijkheid van media item “even vasthouden” met klikken, het zoganaamde “Handelingen” van ES file explorer werkt dan niet.
Ter controle ook een andere file explorer geprobeert, idem dito.
Werkt dan ook niet, als ES File explorer niet werkt.
En dan zomaar, vanuit het “blau hinein” werkt het allemaal weer wel naar behoren.
Ook ooit zonder dat de lifetab uit is geweest.
Dus een uit en aanzetten werkt ook niet standaard.
En ook vaak weigert de pop-up “Actie voltooien met” helemaal te fuctioneren.
Wie o wie heeft ook deze ervaring en weet raad?
Groetjes
Ton