Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Welk type Nokia…..de mijne (Nokia 6 2018) heeft de september update.
Je zou dan haast gaan denken dat ze meteen naar Android 9 updaten omdat normaal gesproken de 7+ eerder is met security updates dan de 6.1
Ja daarom, dacht ook al zoiets.
Maar denk vraag het even, als andere 7 plus bezitters em evt wel hadden moest ik het ergens anders zoeken.
Dank je wel.
Wat ik zie in een artikel van androidworld is Android 9 al aan het uitrollen……dit zal wel per land worden uitgerold en meestal kun je zelf ook updaten via recovery….mits het bestand online te downloaden is.
Nokia rolt stabiele Android Pie-update uit naar de Nokia 7 Plus https://androidworld.nl/nieuws/nokia-android-pie-7-plus/ via @Androidworld
In dat artikel heeft androidworld lezer @petert87 een link naar het ota pakket bijgevoegd.
iemand inmiddels ook last er van de update september nog steeds niet ontvangen te hebben, ook oktober niet……vreemd
Meer mensen die deze niet hebben gehad?
Laatste van mij is van augustus.
Of doen ze em gelijk met de uitrol van android 9, die ook elk moment gaat komen.
thanks