Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
als je een nieuwe gio hebt en daar de originele (stock) rom op hebt staan (dus die er al op stond toen je de telefoon kocht) kan je geen complete backup maken.
rooten heb ik ook gedaan, ging heel makkelijk. Ik neem aan dat je het topic over link2d gelezen hebt. Ik heb het ook en moet zeggen dat dit echt de must have app is voor iedere gio gebruiker.
Zorg dan wel dat je op het sd kaartje dat je erin stopt de juiste partitie al hebt.
Verder is het mogelijk om te unrooten. hoe dit werkt weet ik niet (ga hem nooit meer unrooten namelijk). Hier kan je denk ik op internet wel het nodige vinden als je googled op: unrooten galaxy gio
mocht het update.zip bestand niet werken, ik heb destijds een ander bestand gebruikt: http://dl.dropbox.com/u/52924699/Galaxy%20gio/RootGalaxyGio.zip
Nou,het is geen nieuwe gio.
Ja ik ken het verhaal over link2sd.Deze software moet dus op de telefoon zitten na het rooten.
De software om te partitioneren heb ik ook dank zij AW.Thanks
En ik heb net jou link gevolgd en het bestand binnen gehaald. Nogmaals mijn dank.
Ik denk dat Arjo met ‘nieuw’, nog zoals in staat van aankoop (qua software, of er krassen op zitten maakt natuurlijk geen zak uit) is, of dat je er al eerder mee hebt ‘gerommeld’.
Een complete back-up maken kan niet zonder root-toegang, dus dat gaat 'm niet worden. Als het goed is verlies je bij het rooten geen gegevens. Houd er wel rekening mee dat het altijd fout kan gaan, maar die kans is heel klein als je goed de tutorials volgt.
Unrooten is mogelijk en zou moeten werken, maar ik geloof dat niemand van ons hier er ervaring mee heeft. Root bevalt ons allemaal te goed om het weer ongedaan te maken.
Even over het rooten.
Als ik de tutorial lees moet ik opstarten met midden knop en power knop tegelijk induwen.
Nieuwsgierig als ik ben vond ik bij rootingpalace.com dat ik de volume up knop+ home+power knop moet indrukken.
Wat is het nou want dit werkt m.i. verwarrend.
Met volume knop er bij kom je in de download mode. Er is inderdaad verkeerde info op internet hierover.
Okee. Bedankt voor het antwoord. Ik zal de tut volgen en de volume knop niet gebruiken.
Thanks
Moet ik de sim kaart ook verwijderen als ik in recovery opstart?? Of kan die gewoon blijven zitten???
Kan gewoon blijven zitten, maar je kunt er natuurlijk ook voor kiezen het zonder SIM-kaart te doen. Je SIM-kaart zal niet beschadigen als het goed is.
Froony,
Bedankt voor je snelle reactie. Top
Nogmaals bedankt.
Hallo,
Ik ben nieuw op AW en ik heb de volgende vraag: ik wil door geheugen probs van een gio de telefoon rooten en apps naar de sd kopieëren. Ik heb de tutorial gelezen en software gedownload zoals het update.zip bestand.
Als het nou niet naar behoren werkt,kan ik dan ook een undo doen en hoe doe ik dit?????
En een komplete backup maken?? Ik snap het niet helemaal.
Grtzz