Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Raar zeg. Misschien dat je het kan linken aan een bepaalde net geinstalleerde app? Anders zou ik je toch aanbevelen even een wipe te doen(fabrieksinsgellingen terugzetten). Genoeg draadjes waar dat beschreven staat…
Nee ik kan het niet direct linken aan een bepaalde app, want het gebeurt ook gewoon op hele willekeurige momenten.
Zal vandaag eens een reset proberen
Ik heb mijn telefoon nu al 2 keer helemaal terug gezet naar de fabrieksinstellingen maar hij blijft nog steeds zo raar doen.
Heeft er verder niemand een tip voor me?
Batterij uit halen voor een nacht.
Mijn S4 had hetzelfde probleem en was het bovenstaande terug de oude
Heeft dat geholpen?
Ik heb het zelfde probleem.
Galaxy S3. En gaat uit en blijft dan af en aan het zwarte scherm met witte letters SAMSUNG GALAXY SIII etc weergeven en start niet verder door.
Probleem sinds een maand, was al zo voor Android update.
Alsvast bedankt!
Mocht het niks uit halen, bekijk dan eens deze link (wel Engelstalig) http://thedroidguy.com/2014/01/fix-samsung-galaxy-s4-keeps-rebooting-stuck-boot-loop-83102
Is voor S4 maar kan ook gebruikt worden voor de S3
Grtz Barre
Batterij een nachtje er uit hielp helaas niet, dus ik ga nu je link volgen.
Bij mij doet hij het ineens een stuk minder, ik weet niet precies wat ik gedaan heb maar hij valt nu nog maar 1 of 2 keer per week uit
Sinds enkele dagen valt mijn S3 op willekeurige momenten uit en soms start hij dan vanzelf weer op en soms moet ik de batterij er uithalen en opnieuw starten.
Ik weet niet waar het aan ligt, misschien dat er meerdere last van dit of een soortgelijk probleem hebben.