Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Komaan mensen, plaats uw ervaringen!!!
En wat ik graag zou te weten komen: hoe is het geluid van de speaker. Voor ik er zelf één aanschaf zou ik jullie mening hierover willen kennen.
Er zijn wel een aantal naar delen je heb geen favorieten voor contacten op je homescreen geen gallerij widget en voor de rest weet ik het nog niet
Marcel20vt;402787
Er zijn wel een aantal naar delen je heb geen favorieten voor contacten op je homescreen geen gallerij widget en voor de rest weet ik het nog niet
Verder uiterst tevreden ik vind alleen dat de aan/uit knop vrij veel naar buiten steekt waardoor het toestel in de broekzak een aantal keren spontane reboot deed omdat de knop werd ingedrukt werd. Had hem liever verzonken gehad… tot nu toe het enigste.. verder gewoon super toestel..
Kunnen jullie wat meer vertellen over de videokwaliteit van de S4? Op review-sites valt mij namelijk op dat de beelden erg trillen. Lost de stabilizer dit op?
Toch wat tegenvallers, maar kan aan mij liggen.
1) had de weerwidget van de S2 en welke er nu op zit vind ik wat kinderachtig uitzien. Hoe krijg ik die van de S2 weer terug ?
2) er zijn een paar sites, die kennelijk nog niet afgestemd zijn op de S4. Zo kan Eredivisie Live niet op de S4 zijn video afspelen en
er zijn nog een paar sites die dit niet kunnen. Vind dit best wel erg, want had de S4 speciaal om Eredivisie Live aangeschaft.
3) de geschiedenis van internet browsen en opgeslagen paginas is verdwenen. Enkel de favorieten zijn er nog.
Misschien staat de geschiedenis ergens anders, maar heb ik nog niet kunnen ontdekken.
Ik denk dat je flash apart nog moet installeren op je S4. S3 speelt ook niet uit zichzelf flash video's af!
matjan;403102
Ik denk dat je flash apart nog moet installeren op je S4. S3 speelt ook niet uit zichzelf flash video's af!
Dragonfly;403107
Bedankt voor de tip, maar welke zou dat moeten zijn. Ik heb bijna alle beschikbare geprobeerd, maar tevergeefs.
Nadat de mensen gisteren massaal niet meer op de forums actief waren omdat ieder druk bezig was met testen van hun nieuwe aanwinst:thumbs: vraag ik me af wat jullie eerste bevindingen zijn.
Allerlei sites hebben namelijk al vanalles geschreven(en omschreven) maar wat vind je zelf?
-wat is je opgevallen/ vind je helemaal geweldig
-wat werkt goed en wat niet
-wat viel mee of tegen
-is het wat je verwacht had of ga je toch nog (phonehouse mensen) je tel ruilen binen 2 weken
Die van mij is aan het opladen want toen ik hem gisteren als 3e heb weten te bemachtigen en eenmaal thuis was om 13.30 (zonder slaap) heb ik hem maar heel ff gebruikt en was leeg. en is nu nog aan het opladen…
Schrijf je verhaal!!