Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Ik word namelijk helemaal gek van die lolliepop vreet zoveel ram waardoor mijn telefoon traag van word en batterij binnen no time leeg is.
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/general/guide-t3018625
Ik heb ook Lollipop op mijn S4, maar ben best tevreden. Ik heb het toestel niet voorzien van root. Mogelijk heb je een aantal apps, die op de achtergrond draaien en zorgen dat je batterij sneller leeg gaat en je toestel wat trager reageert. Maar de link staat erbij dus succes.
Ik heb het geprobeerd met methode 2 maar is helaas niet gelukt! wat doe ik toch iedere keer verkeerd?
Ik heb het geprobeerd met methode 2 maar is helaas niet gelukt! wat doe ik toch iedere keer verkeerd?Dat weet ik ook niet. Maar meestal is het een kwestie van goed lezen en stap voor stap te werk gaan. Natuurlijk moet je wel alle bestanden downloaden die worden aangegeven. Ik denk bv. aan superSu, maar die zul je wel hebben.
Hoi,
Ik ben al paar dagen bezig om mijn S4 te rooten/flashen/moden maar is mij helaas niet gelukt. Heb het geroot maar naar mijn root bleef mijn system -UI stoppen :S. Dus heb alles verwijderd.
Misschien heb ik wel verkeerde root gebruikt!? Zou iemand mij kunnen helpen om stap voor stap te rooten flashen en dan een mod erop te zetten? Ik word namelijk helemaal gek van die lolliepop vreet zoveel ram waardoor mijn telefoon traag van word en batterij binnen no time leeg is.