Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Rednax gewoon http://www.multiupload.com/SP0ZBIRDMP downloaden en flashen met odin. Eerst natuurlijk lagfix uitzetten.
Lagfix eraf, via Kies moet het ook lukken.
Androidworld.nl=liefde
Galaxy Note 4
Android versie: 4.4.4
Baseband: N910FXXU1ANJ4
Stock rom
Tnx werkte idd gewoon met kies gisteravond en de speedmod er dan ook maar afNu gewoon draaien met oclf en gaat als een tierelier :p
Wel jammer dat OCLF meteen de helft van je opslagruimte inpikt :p
Samsung Galaxy S8+
Nou ik heb 6 en een halve pagina's met apps maar nog steeds ruimte over :p
Edit:
Heb ff gekeken : nog meer dan de helft over :p
Draai je nou serieus de laatste js3 met OCLF? belachelijk.
Pff hoor em ff
Ik heb meer roms en fixes gehad dan dat jij kan opnoemen
Waarom draai je in vredesnaam de OCLF? Die suckt knetterhard.
Zoals hier boven al vermeld draait die OCLF omdat die meer roms en fixes heeft gebruikt die ik kan opnoemen? Top Argument :confused:
Hee,
!
Ik heb dus op mn galaxy s froyo 2.2 staan met de speedmod van jbakers. Hoe moet ik hem nu upgraden naar 2.2.1? Gewoon flashen met odin? De speedmod hoef ik niet perse te houden.
Tnx