Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
nou dan kan je beter op stock blijven .. dat verandert niet zo snel..
voor de rest gaan alle custom rom's heel erg hard met de ontwikkeling…
de meeste zijn nu wel stabiel.. dus een echte update ben je niet nodig.. maar het biedt natuurlijk weer leuke extra's
dus de keuze is helemaal aan jou
Het is inderdaad moeilijk te zeggen, gaan allemaal hard.
Overigens vind ik bij LitePro wel fijn dat hij een app heeft waarmee je kan updaten, je kan bij kleine aanpassingen gewoon no wipe selecteren zodat alles behouden blijft. Weet overigens niet of het bij andere roms ook zo is, heb zelf alleen LitePro en Doc's Rom gehad en bij Doc zat er nog niks bij toen die tijd.
Kan je toch wel aanbevelen over te stappen naar Gingerbread, de batterij gaat bij mij aanzienlijk langer mee.
Of de Dutch GingerPower van Tjilitjap want die is gestopt met verder ontwikkelen
Mijn advies is hetzelfde als Peter86 zegt: gewoon op Stock rom blijven (nu nog Froyo) en lekker wachten totdat Samsung eindelijk eens een keer met Gingerbread komt of de GingerReal rom van redmaner waarvan versie 3.2 zeer binnenkort uitkomt. Die is stabiel genoeg om een paar maanden mee te draaien.
Maar als je er zelf niet teveel moeite voor wilt doen blijf dan lekker op Stock.
Dus om het even te vertalen, Lekker bij Lite'ning blijven, maar wel even upgrade naar de 5 versie?En dan ben ik de aankomende tijd wel even klaar
Lijkt mij indd ook verstandig, gewoon V5 flashen met odin, en dan vervolgens V5.3 flashen.
Misschien dat de updates die daarna komen gewoon via LRU te installeren zijn zonder een wipe.
Thanx lads voor het snelle reageren, pappie gaat dan even lekker aan de slag. De vrouw is mooi weg vanavond, kan ik in alle rust hier ff mee bezig.:p
Héhé suc6 Neluzzz, als het niet lukt horen we het wel
Jazeker, ik heb jullie in het geval dat ik me verveel of er niet uitkom
Ik ben al bijna een jaar in bezit van de Galaxy. En heb de Lite'ning Rom(3.1 nog steeds) erop staan. Ik hou tegenwoordig niet allemaal meer bij wat er ontwikkeld wordt. Eens in de 2 weken kijk ik op Androidworld(nou wel vaker, maar dan ff snel)
Ik wil nu er ff een nieuwe Rom er op zetten, die niet echt vaak meer veranderd en ook redelijk stabiel is. Ik zie dat Lite'ning 5+ er al is, maar ook die wordt vaak geupdate(zo lijkt het). Het is natuurlijk smaakt gebonden, maar ik wil nu eens een ROM er op draaien, waarvan niet snel verdere versie's ontwikkeld hoeven worden. Beetje af zeg maar(ik heb geen tijd om de zoveel week een update uit te voeren) En waarvan de batterij duur ook eens aangepakt wordt. Ik ben wel tevreden over die Lite'ning, maar ik wil wel ff zeker weten dan ik na een maand niet weer 4 versie's achterloop. Dus welke raden jullie me aan!
Thanx