Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Kun je nog wel in download mode komen
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
nee, hij gaat niet meer aan nu.. denk dat de software zelfs voor het aandoen van de tel is verwijderd? iemand ideeen?
Je moet om in dl mode te komen volumeknop omlaag, hometoets en powerknop tegelijk indrukken. Dus je toestel hoeft niet eerst aan te gaan
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Ik denk dat hij wel weet wat downloadmode is
Als hij helemaal niet meer aangaat dus geen boot, recovery of downloadmode en batterij is gewoon vol en 3bc deed het eerst wel dan is de bootloader weg. Een hele prestatie om deze te verwijderen.
Het enige dat hem nog tot leven brengt is een spt-box die kost tuusen de 150-250 euro
Of geluk hebben met garantie van samsung. Of je moet verzekerd zijn
Android hacker / MIUI vertaler:
Xiaomi Mi2 / Motorola Xoom
@ redmaner , wat doet deze spt-box ?
Een jig helpt dan zeker ook niet meer?
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
DaveDH;190857
@ redmaner , wat doet deze spt-box ?
Android hacker / MIUI vertaler:
Xiaomi Mi2 / Motorola Xoom
oke dus dan is de sgs helemaal niet te bricken , software matig dan , als de bootloader weer terug te zetten isik d8 dat dat de enige manier was/is om de sgs softwarematig te bricken , maar zels dan is er dus nog hoop :d , is alleen wel een duur geintje , mischien dat er iemand is die al dat ding hebt en je wilt helpen door dat ding te laten gebruiken .
maar als de bootloader weg is dan lijkt me dat de jig ook niet helpt aangezien deze je bootloader oproept , maarja je kan t altijd proberen !
Weet niet precies of hij je bootloader terug kan zetten maar volgens mij wel.
Kijk anders op www.sptbox.com
Android hacker / MIUI vertaler:
Xiaomi Mi2 / Motorola Xoom
Samsung Galaxy S software verwijderd door een programma omdat hij steeds vastliep als die opstart. Dus wat moet ik nu doen? Hij gaat niet meer aan via de aan knop. recovery mode kan ik ook dus niet op komen. Iemand die iets hierover weet?