Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Misschien is het kanaal waarop je router uitzend veel gebruikt in de omgeving en word hij weggedrukt door de buren. Heb je op je laptop of ander wifi apparaat deze klachten ook weleens?
Ook moet ik vermelden dat ik ook een netgear van Ziggo heb gehad en dat de stekker daar met enige regelmaat even uit moest om weer fatsoenlijk te kunnen internetten(op alle aangesloten apparaten).
met mijn laptop heb ik geen problemen en de stekker van de router eruit halen helpt ook niet. Ik denk dat ik maar eens van kanaal ga wisselen. Misschien is dat het. Bedankt en je hoort nog van me.
Met deze app kun je heel makkelijk bekijken welk kanaal voor jou het beste is!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer
heb een nieuwe router gekocht en het probleem is opgelost. heb nu een sitecom en alles loopt goed.
dag mensen,
heb sinds 2 weken een samsung galaxy s2. heb nog geen mobiel internet (14 januari gaat nieuwe simkaart erin.)
Heb problemen met wifi thuis. Telefoon is wel verbonden met router maar de helft van de keren heb ik geen internet. het is heel erg wisselend. dan wel weer een tijdje internet, dan weer een poosje niet, kortom je weet nooit waar je aan toe bent. Op wifi spots buiten de deur draait alles goed. heb wel een vrij oude router (netgear van ziggo) Weet niet of dat er iets mee te maken heeft. Als ik iets intik bij google vind ie dus de helft van de keren geen hits en als je dan op zoeken drukt loopt het vorderingsstreepje een paar mm op en dat is het dan. als alles wel loopt dan gaat het ook lekker snel.
heb nog geen ervaring met smartphones dus alles is nog nieuw voor mij.
groet, edwin