Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
ik ben hier ooit ook mee begonnen op een s7 edge van goedkope tampered tot dure van €60 euro maar heb de moed toen maar opgegeven het bleek op den duur gewoon los te laten aan de randen en problemen met aanraken.
advies gebruik gewoon een goedkope plastic screenprotector of helemaal geen.
Oke, thanks voor het antwoord. En hoe is je ervaring met de krasgevoeligheid van het scherm? Als de reclame mag geloven dan stuitert dat ding in het rond op de crèche en wordt gezandstraald..
Oh dat weet ik niet ik de edge ongeveer 2 maanden gehad en nooit naked altijd wel met een of andere Screenprotector.
Misschien heeft iemand anders er hier wel.ervaring mee.
Hier hetzelfde verhaal. Steeds laten de randen los.
Dus gebruik al heel lang alleen een hoes en er is nog geen krasje te bekennen.
Thanks. Er zit in mijn ogen ook niet anders op.
Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk
Welke screenprotector gebruiken jullie? Ik ben begonnen met een tempered glass protector omdat ik daar goede ervaringen mee had met de note 4 maar op de s7 edge zit het gewoon niet lekker ivm de randen. Ik heb nu inmiddels de derde spiger invisible hd screen protector. Deze is van plastic en valt ook over de randjes. Ik gebruik de originele flip case maar telkens laat de protector los op de randen. Waardeloos dus!
Wie gebruikt er een screen protector en is daar tevreden over? Zo ja, welke?