Wij werken momenteel aan een nieuw forum voor Androidworld. Het is daarom momenteel niet mogelijk om te reageren of nieuwe topics aan te maken.
Ik heb precies hetzelfde probleem. Mijn tab verbruikte plotseling ook veel batterij. Bij de instellingen zag ik dat Android OS 70% verbruikt terwijl ik hem dagen niet had aangeraakt. Nu heb ik een factory reset gedaan maar nu loopt dit alweer op tot 29%.
Iemand een idee hoe dit kan?
Sinds ongeveer een week is de batterij van mijn tab binnen ca 2 dagen leeg, terwijl ik hem niet veel gebruik. Volgens de batterij monitor is Android os de boosdoener. Heb de tab al meermalen opnieuw opgestart, maar het probleem blijft. Voorheen ging de tab zeker een week mee op een volle batterij. Iemand een oplossing?